Dowiedz się więcej


tel. kom.: +48 604 510 405
tel. kom.: +48 604 510 603


Wiadomość


Kim jesteśmy?

Grupa Audyt Ekspert składa się z zespołu firm doradczych świadczących kompleksowe usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, księgowości, doradztwa podatkowego oraz prawnego.

Świadczymy usługi dla firm działających w rożnych branżach o profilu działalności usługowym, handlowym oraz produkcyjnym. Od lat pomagamy zagranicznym przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności na terenie Polski. Prowadzimy obsługę przedstawicielstw, oddziałów zagranicznych przedsiębiorstw oraz spółek z udziałem kapitału zagranicznego. Obsługujemy również duże spółki należące do grup kapitałowych o zasięgu międzynarodowym, notowane na zagranicznych rynkach kapitałowych.

Nasz główny cel, to kompleksowa obsługa obejmująca kwestie podatkowe, prawne, ekonomiczne oraz rachunkowe. Żeby wywiązać się dobrze z tego zadania kładziemy głównie nacisk na pracę w zespołach interdyscyplinarnych.

 

W centrum naszej uwagi pozostaje zawsze Klient i Jego sukces, gdyż sukces Klienta jest jednocześnie naszym sukcesem.

 

W zależności od potrzeb naszych klientów zapewniamy obsługę w języku angielskim i niemieckim.

 

Naszym głównym założeniem jest to, aby świadczone usługi miały zachowane najwyższe standardy zawodowej staranności i wiedzy.

Nasza kadra to:

- wykwalifikowani pracownicy prowadzący księgowość

- eksperci w zakresie prawa podatkowego

- biegli rewidenci

 

Korzystna lokalizacja naszych kancelarii na terenie Warszawy i  Krakowa, pozwala nam na świadczenie usług praktycznie na terenie całego kraju. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i techniczne pozwalają nam na świadczenie usług dla klientów z całego kraju.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co daje gwarancję na pełny sukces.

Al. Prymasa Tysiąclecia 81A lok. 16
01-242 Warszawa

tel. kom.: +48 604 510 405
tel. kom.: +48 604 510 603

©2012 Audyt Ekspert
design: mintia.com / REALIZACJA: pixartist.com