Dowiedz się więcej


tel. kom.: +48 604 510 405
tel. kom.: +48 604 510 603


Wiadomość


Oferta

Księgowość

W ramach usług księgowych Audyt Ekspert oferuje Państwu kompleksową obsługę we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego i karty podatkowej.

więcej

Kadry i płace

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług w zakresie obsługi kadr i płac. Wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta, dbając o wysoką jakość oferowanych usług, szybkie i terminowe dostarczanie niezbędnych informacji oraz sprawne rozwiązywanie zgłaszanych problemów.

więcej

Audyt

  • badania jednostkowych sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań sporządzonych wg MSSF
  • przegląd jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań Emitentów papierów wartościowych

więcej

Doradztwo podatkowe

Z punktu widzenia firmy bieżące doradztwo podatkowe to ochrona firmy przed ryzykiem błędnego zastosowania prawa podatkowego w wymiarze fiskalnym jak również operacyjnym. Konsekwencje złych decyzji podatkowych przekładają się na brak efektywności w zarządzaniu firmą.

więcej

Obsługa firm zagranicznych

Często w spółkach z zagranicznym kapitałem obowiązują specyficzne zasady związane ze stosowaniem jednolitych, określonych przez spółkę nadrzędną standardów rachunkowości zarządczej, raportowania, jak również terminów przygotowania danych.

więcej

Al. Prymasa Tysiąclecia 81A lok. 16
01-242 Warszawa

tel. kom.: +48 604 510 405
tel. kom.: +48 604 510 603

©2012 Audyt Ekspert
design: mintia.com / REALIZACJA: pixartist.com